Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczestników tegorocznego obozu, chętnych do pomocy i odważnych Rodziców oraz wszystkich Przyjaciół naszego środowiska na pakowanie sprzętu

 W dniu 1/08/2016 (poniedziałek) zapraszamy pod Szkołę Podstawową nr 50 (ul. Katowicka 28) na godzinę 9:00. Akcja pakowania powinna potrwać maksymalnie do godziny 14:00 (jeśli oczywiście pojawią się zainteresowani wyjazdem na tegoroczny obóz!). Pakowanie sprzętu w tym roku będzie odbywało się równolegle przy 3 magazynach naszego Szczepu (wszystkie zlokalizowane w Bronowicach Małych).

 

 

 Czego potrzebujemy najbardziej? Przede wszystkim dużo energii i trochę siły, by jak najszybciej spakować cały sprzęt, z który wszyscy będziemy korzystać na obozie. Po spakowaniu sprzętu damy ekipie kwaterkowej chwilę na oddech i ostatni prysznic przed kwaterką.

 Tego samego dnia w godzinach popołudniowych na miejsce obozowe wyjeżdża grupa kilkunastu śmiałków, którzy dobrowolnie zgodzili się przygotować nasz kawałek lasu na przyjęcie 80 osób w sobotę, pięć dni później. Jeśli jeszcze są chętni na wyjazd na kwaterkę, bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z kwatermistrzem obozu!

 Do zobaczenia na magazynie!

Back to Top
Free and premium joomla templates.