Informujemy, że zbiórka przed wyjazdem na Akcję Letnią 2016 Szczepu 5 KDH Wichry odbędzie się dnia 06/08 (sobota) o godzinie8:30 na Parkingu przy Stadionie Wisły od strony al. 3-go maja. Planowany odjazd autokarów o godzinie 9:00. Zbiórka na wyjazd w mundurach!

Podobnie jak przy wyjeździe na zimowisko, tym razem także będzie możliwość skonsultowania się osobiście z ratownikiem medycznym, który w tym roku będzie sprawował opiekę medyczną nad uczestnikami obozu. Będzie można także osobiście przekazać leki przyjmowane przez dzieci na stałe (leki wraz z ulotkami, zapakowane do woreczka z imieniem i nazwiskiem dziecka).

Trasa na miejsce obozowe z Krakowa to niecałe 300km. Zakładając umiarkowane problemy komunikacyjne w związku ze wzmożonym ruchem samochodowym "z Krakowa", planujemy przyjechać do Karolinowa po maksymalnie 4-5h podróży. W związku z krótkim czasem spędzonym w autokarze, radzimy zjeść przed wyjazdem większe śniadanie i zabrać małą przekąskę na drogę. Po przyjeździe na miejsce zostanie podany dwudaniowy obiad. Odradzamy zaopatrywanie dzieci w pakiet kanapek na drogę - zwykle kończy się to problemami z kontrolą sanepidowską sprawdzającą namioty w połowie obozu.

 

Autokar podjedzie w pobliże miejsca obozowego, dzięki czemu nie będzie konieczne odbycie długiego marszu z plecakiem. Jeśli jednak warunki pogodowe nie będą sprzyjały i autokar nie będzie w stanie wjechać na leśne drogi, zostanie zorganizowany niezależny transport bagażu. 

 

Nie spodziewamy się dodatkowych utrudnień, jeśli jednak z przyczyn od nas niezależnych będziemy musieli zmienić miejsce zbiórki i odjazdu autokarów, powiadomimy o tym fakcie niezwłocznie drogą mailową i przez stronę internetową oraz tradycyjną drogą alarmową w drużynach.

Back to Top
Free and premium joomla templates.